Тіна Кароль

22 липня 2018, Нд. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Тіни Кароль?

1. Побачити суперсучасне шоу, над яким працюють провідні режисерські та хореографічні команди країни
2. Поспілкуватися з улюбленою співачкою: Тіна завжди рада розмовам із публікою
3. Заспівати разом з усім залом пісні, які обожнюють всі – від малого до великого

22 липня в Літньому театрі "Морвокзал" дасть концерт Тіна Кароль! Встигніть придбати квитки!

Тіна Кароль – єдина українська співачка, яка прикрасила собою обкладинку Harper's BAZAAR (грудневий номер). Гастрольний тур "Інтонації" прокотився по десяткам міст країни. Співачка підготувала нову концертну програму – симбіоз жіночих історій, які втілилися в музичних композиціях і танцювальних постановках (стиль – modern and contemporary).

Як зізнається сама Тіна, багатогранність жінки – "втілення цілісності і боротьби протилежностей". Представниці прекрасної статі ненавидять і люблять, прощають і ображаються, втрачають надію і знову свято вірять. Концерт 22 липня буде псаме про це. Співачка обіцяє заспівати про те, що "справжня любов ніколи не припиняється". А продовжує жити, існувати, радувати і творити...

Концерт відбудеться в рамках підтримки нового альбому виконавиці – "Інтонації". На вас чекають як кращі хіти, так і прем'єри. Глядачі відчують кожну емоцію, кожне пережите почуття улюбленої артистки. Живий звук, сучасна хореографія, світлові спецефекти і відео зроблять виступ яскравим, динамічним і наповненим усією палітрою вражень.

Хореограф-постановник – Василь Козар, режисери – Марія Григоращенка, Наталя Острикова і Наталя Лисенкова, які знайомі вам за телепроектом "Голос країни" (канал "1 + 1").

Чекаємо на вас 22 липня!