29 липня 2018, Нд. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Легенда світової естради, неповторний Тото Кутуньо, 29 липня виступить в літньому театрі "Морвокзал".

У творчості знаменитого італійця - ціла епоха. Шанувальники Тото Кутуньо гарно пам'ятають, як співак буквально зводив з розуму своїм красивим голосом і дарував щастя мільйонам. І якщо комусь здалося, що зараз творчий запал артиста вщух, поспішаємо заперечити.

Ні, приголомшливий Тото Кутуньо все ще сповнений енергії і творчих планів. Він активно гастролює і продовжує радувати своїх шанувальників. Публіка на концертах з полум'ям в очах підспівує улюблені рядки і дарує улюбленому артистові гучні оплески.

Унікальний талант Тото Кутуньо, його внутрішня і зовнішня чарівність завжди привертали до співака увагу слухачів різного віку. І до сих пір хітами у виконанні артиста з захватом заслуховуються представники кількох поколінь меломанів.

Одна з найважливіших музичних перемог Тото Кутуньо - це Гран-Прі фестивалю Сан-Ремо (1983 рік, пісня «Тільки ми»). Харизматичний італієць тепер є постійним учасником фестивалю. Метр зазначає, що для нього - справжнє щастя бачити, що після Сан-Ремо його пісня продовжує жити в серцях шанувальників з різних країн: України, Білорусії, Іспанії, Франції.

Обов'язково приходьте на концерт, який залишить найтепліші та найприємніші враження у вашій пам'яті. Чекаємо Вас!