24 червня 2018, Нд. 19:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 189 грн.
від 189 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Trio Mandili?

1. Грузинський колектив Trio Mandili називають «сенсацією світового інтернету».
2. Ніжний жіночий вокал і знамените грузинське багатоголосся – це чарівне поєднання.
3. Поки інші шанувальники стежать за успіхами дівчат у мережі, ви зможете зустрітися з приголомшливими артистками наживо.

24 червня запрошуємо вас у концерт-хол Freedom на довгоочікуваний концерт сенсації сучасності – грузинського Trio Mandili. Не пропустіть!

Цей жіночий колектив став втіленням справжньої кавказької казки, підкорюючи все більше слухачів по всьому світу. Чари вокалу в тандемі із запаморочливим грузинським колоритом породжує творчість, проникаючу глибоко в серце і душу. Божевільна популярність наздогнала дівчат із Trio Mandili швидко і несподівано.

Усе почалося з випадкового запису виконання трьома подружками пісні «Апарека», яку Татула виклала в мережу. Буквально за декілька тижнів дівчата стали справжніми зірками. А їхнє відео набрало мільйони переглядів. Сьогодні у тріо – більше 150 000 підписників у YouTube і більше 800 000 – на Facebook. Перший альбом Trio Mandili під назвою With Love вийшов у 2015 році. Сьогодні група активно гастролює, беручи участь у світових фестивалях і виступаючи сольно.

Великий інтерес у публіки викликають і ремікси на композиції тріо. На концерті в столиці ви почуєте ліричні пісні дівчат про любов до рідної Грузії в красивому огранюванні народних інструментів. Чекаємо на вас!