UADIGITALS 2018

Семінари і тренінги Бізнес
16 - 17 лютого 2018 10:00
БЦ "Парус" Київ, вул. Мечникова, 2
3000 - 5000 грн.
3000 - 5000 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати UADIGITALS 2018?

1. UADIGITALS conference - гід в світі digital комунікацій України в 2018.
2. Кращі кейси кращих агентств, переможців професійних рейтингів і розуміння ролі і тенденцій digitals в стратегіях рішень маркетингових задач.
3. UADIGITALS conference - принципово нові технології в галузі реклами та маркетингу.

16 і 17 лютого рекламісти і маркетологи зможуть переглянути своє розуміння digital! Цю знакову подію не можна пропустити!

До 2018 року інтернет вже давно обігнав всі канали комунікації за обсягами реклами. Світ стрімко змінюється, і виграють ті, хто встигає стежити за цими змінами. Нові технології дозволяють зробити потужний стрибок у бізнесі, залишивши далеко позаду своїх конкурентів.

У вас буде чудова можливість поспілкуватися і порадитися з представниками провідний компаній: Postmen, Fedoriv, Vintage, Nestle, Netpeak, We'AR Studio, Promodo, BBDO, Starlight Digital Sales, СF.Digital, Projector, ISD, UaMobile, Starcom (Publicis One ), Prime, AGAMA Digital Group, StarLadder, Tabasco, WDSS, Admixer, UAMASTER, Newzmate, Influ2, D2 і багатьма іншими.

UADIGITALS - гарантовано кращий спосіб отримати максимальну концентрацію знань при мінімальних витратах часу. Ви дізнаєтеся найбільш корисну та актуальну інформацію ринку digital, а також зможете встановити контакти серед професіоналів.

Зустріньтеся з новими інструментами і технологіями, щоб допомогти своєму бізнесу рости і розвиватися!