Вечеря з диваком

30 червня 2018, Сб. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль "Вечеря з диваком"?

1. Блискуча комедія відомого французького драматурга Френсіса Вебера, автора відомих кіносценаріїв "Іграшка", "Втікачі", "Невдахи"
2. Хороша можливість не тільки посміятися над дотепними жартами, але і замислитися над рецептом хороших стосунків
3. Привід відволіктися від сірої буденності і влаштувати собі театральний вечір у колі друзів або сім'ї

"Вечеря з диваком" - твір справжнього генія комедійного жанру. Мало хто не дивився фільми відомого французького сценариста і режисера Френсіса Вебера... Чого тільки варті його стрічки з П'єром Рішаром!

Тому не сумнівайтеся: ця постановка вразить вас і тонким гумором, і ситуаціями, пронизаним дотепністю. Отже, у вельми заможного книговидавця на ім'я П'єр є одне дуже дивне хобі. Він збирається разом із друзями щотижня на спільну вечерю.

Що ж дивного, запитаєте ви? Те, що на свої посиденьки вони обов'язково запрошують якогось дивака. Над цим гостем-бідолахою і жартує цілий вечір компанія друзів. П'єр із нетерпінням чекає своєї черги. Адже напередодні книговидавець знайомиться з запаморочливим, просто фантастичним ідіотом! Тож його "дивак" повинен зробити фурор.

Але весь план йде шкереберть. Та й взагалі життя самого П'єра опиняється в небезпеці. Режисер-постановник комедії - Олександр Олексюк. До речі, цей твір Френсіса Вебера було екранізовано в 1998 році, потім по фільму вийшло ще 2 ремейки, серед яких американська версія з коміком Стівом Кереллом.

Запрошуємо вас провести розкішний вечір у суспільстві французів! Повірте, він запам'ятається вам надовго.