Velarium: Randomer, Hodge, Paleman

29 червня 2018, Пт. 23:59
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

"Ми прикриємо вас від сірості. Потоку днів. Покажемо дещо нове. Дещо imposing spectacle."

Velarium: №1 / 29.06

Randomer (Clone / Hemlock / LIES / UK)

Randomer - важливий персонаж у реаліях жанру: EP для Untold's Hemlock Recordings і записи для Hessle Audio, Numbers і Clone тому підтвердження. RA впевнено відсилає до категорії «кращі артисти Великобританії» через майстерність поєднання сучасної бас-музики і класичного техно в єдину нічну історію. Холодний саунд, стримані ритми - його характер.

Hodge (Peder Mannerfelt Produktion, UK)

Джейк Мартін - музичний кристал туманного Альбіону. Hodge втілив свої амбіції і по праву зайняв місце провідної фігури на британській клубній сцені. Божевільна енергія Джейка подарувала йому релізи на Hotline, Tempa і Berceuse Heroique, а також виступів на провідних майданчиках.

Paleman (Swamp 81, UK)

Мета: інновація. Нові ритми, свіжий погляд на побудову музичного діалогу. Виходець із класичної музичної освіти і основ джазу. Paleman знає як експериментувати, тримаючи танцпол в своїх руках. Той же RA називає 2018 рік - його роком, роком молодого продюсера. І ми готові особисто це відчути. Провести кожне ритмічне нововведення через своє тіло.

Nastya Muravyova (Celestial, UA)

Висхідна, але яскрава зірка київського андерграунду. Вона балансує на краю класики техно, злегка агресивного і завжди особливого. Різко, але чесно. Холодно, але емоційно.

Кількість квитків обмежена.

D12 (вулиця Десятинна, 12. Вхід з Алеї Художників)