13 липня 2018, Пт. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Вєрки Сердючки?

1. Зустріч з неповторним Андрієм Данилком - це завжди море позитиву і потужний заряд бадьорості.
2. Ви зможете не тільки заспівати хіти разом з артистом, але і станцювати під запальні ритми.
3. Образ Вєрки Сердючки - унікальний і є одним з найпопулярніших в Україні.

13 липня в концертному залі Морвокзалу виступить справжня народна поп-зірка - Вєрка Сердючка. Артист-феєрія, артист-свято - Андрій Данилко - в своєму ексклюзивному образі - для вас! Не пропустіть!

Цього року Вєрка Сердючка стала хедлайнером традиційної одеської гуморини. І тепер головна «майская роза» країни знову виступить для гостей і жителів Південної Пальміри. Адже де-де, а тут з гумором у всіх все ОК! На концерті обов'язково пролунають найвідоміші хіти Вєрки Сердючки. І кожен зможе не тільки підспівувати веселій зірці, а й вдаритися в нестримний танок. Загалом, приходьте, щоб відпочити душею і тілом!

Образ «суржикомовної» провідниці давно став одним з улюблених в народі. Тексти пісень знає вся країна. І автором цих шедеврів є сам Андрій Данилко, який отримав у 2008 році звання Народного артиста України.

Творча діяльність Андрія сьогодні особливо багатогранна. Він є членом журі і наставником шоу «Х-Фактор», суддею Національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення».

Чекаємо всіх на концерті Вєрки Сердючки!

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Lords of the Sound 17 липня 19:00, Вт Lords of the Sound Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 100 грн. Lords of the Sound Вже не хочу 17 липня Lords of the Sound Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати