Вій. Докудрама

від 30 грн.

Галерея

Вій. Докудрама у Чернігові - фото №1 picture
Вій. Докудрама у Чернігові - фото №2 picture
Вій. Докудрама у Чернігові - фото №3 picture
Вій. Докудрама у Чернігові - фото №4 picture
Вій. Докудрама у Чернігові - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Вій. Докудрама?

1. Переосмислення й осучаснення повісті Гоголя
2. Пошук відповідей на головні людські запитання
3. Непередбачувані сюжетні повороти

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка представляє виставу на 2 дії «Вій. Докудрама» Н. Ворожбит за мотивами повісті М. Гоголя.

Постановка і музичне оформлення - заслжений артист України Андрій Бакіров.

Художник - Ольга Горячева.

Докудрама «Вій» - це креативне втілення режисером-постановником Андрієм Бакіровим п'єси сучасного українського драматурга Наталії Ворожбит.

Двоє французів приїжджають до України в гості до своєї «інтернет-знайомої» Оксани і несподівано опиняються у вирі неймовірних подій, які частково знаходяться за межею об'єктивного мислення, але стосуються питань духовних глибин, де сховані відповіді на сакральні питання. Чому так живемо?.. Яку спадщину залишимо?.. Чи вміємо каятися, прощати і просити прощення... і не тільки для душі?..

Всі непередбачені авторські ходи, несподівані режисерські рішення, цікаві акторські знахідки спрямовані на створення складного сценічного дійства, що спонукає до роздумів.


Інші дати

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Монологи вагіни Монологи вагіни 2 Події Монологи вагіни 17.07 - 18.07.2018 Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 5.07 - 10.07.2018