20 травня 2018, Нд. 20:00
Театральна лабораторія Київ, вул. Богдана Хмельницького 42/32
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Бігти якнайдалі. Туди, де звичні закони соціуму не діють. У зону. Зону нових відчуттів, пошуку запитань і відповідей на них, зону щирих емоцій і почуттів.

Студент Лукаш, втікає з армії, прагнучи свободи і справедливості до єдиного притулку, про який розповідала покійна мати - батькової землі, якої він не знав, та маминої домівки у покинутому людьми місті Чорнобиль. У відчуженому місті та ще й незнайомому, але рідному по батькам, Лукашеві доводиться пережити безліч випробувань: і навчитись відповідати за свої вчинки, і заводити друзів, і закохатися, знайти батька і стати батьком самому. Втікаючи до відчуженої землі, він знаходить рідних по духу людей і себе.

Автор - Неда Неждана «Заблукані втікачі»
Режисери - Оксана Коляденко і Борис Філімонов
Музичне рішення - Ірина Романова, Анастасія Геді, Павло Мішустін
Пластичне рішення - Денис Лемайкін
Сценографія та освітлення - Віктор Борзунов

Актори: Борис Філімонов, Анна Жарова, Ярослав Піщулін, Аліна Жуковська, Тетяна Гончарук, Михайло Червінський, Альона Ляшенко, Софія Лисенко, Тетяна Серга, Анастасія Гасіч, Ярослава Швед, Анна Вус.

Вікове обмеження до перегляду - від 14 років.

Ми готові до експерименту!

Схожі події

Майстер і Маргарита 08 липня 19:00, Нд Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр, Мукачево від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 08 липня Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр Придбати Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Михайло Жванецький 21 жовтня 19:00, Нд Михайло Жванецький Театр музкомедии, Одеса від 600 грн. Михайло Жванецький Вже не хочу 21 жовтня Михайло Жванецький Театр музкомедии Придбати