Way Station: The Way Of Minstrel

3 березня 2018, Сб. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна 8
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №1 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №2 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №3 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №4 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №5 picture
Way Station: The Way Of Minstrel у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Way Station?

1. Кожен окремий трек – це особлива історія, розказана незвичайними почуттями і власними емоціями
2. Інструментальна музика, що змушує замислитись
3. За допомогою музики вони шукають відповіді на вічні питання.

Заплющ очі і поринь у світ мрій. Ти майже там!

Київська instrumental/post-metal команда Way Station представить новий студійний альбом на сцені MonteRay Live Stage.

Way Station – це пересадочна станція між реальним світом і світом мрій, прихованих в глибинах підсвідомості. Це станція на шляху в невідомість.

Музиканти з Києва намагаються змалювати сутність нашого буття за допомогою своєї музики в стилі post-metal та дають привід пошукати відповіді на хвилюючі нас питання: Що є все? Хто ми? Що буде після...?

Перші відповіді на багато питань були зафіксовані в першій повноформатної капсулі "The Ships" (2013), де кожен окремий трек – це особлива історія, розказана незвичайними почуттями і власними емоціями.

Подорож триває, і вже зимою 2018 року група готує реліз нового альбому "The Way Of Minstrel", що буде презентований у концертному форматі 3-го березня у клубі MonteRay Live Stage.

Спеціальним гостем презентації стане новостворена prog metal формація Sleep In Heads, яка вперше представить свою творчість в живому виконанні, а також instrumental post-rock колектив Sleeping Bear.

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Lords of the Sound 17 липня 19:00, Вт Lords of the Sound Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 100 грн. Lords of the Sound Вже не хочу 17 липня Lords of the Sound Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати