Wildways

Концерти Метал Рок
5 квітня 2018, Чт. 19:00
Арт-клуб "Корова" Харків, Вул. Петровського, д. 37
220 грн.
220 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Wildways?

1. Через рік Wildways повертаються до Харкова з новим альбомом.
2. Шоу буде ще потужнішим, голоснішим та яскравішим.
3. Обіцяємо здивувати і геть знести дах раптовими сюрпризами і, так-так, новими піснями.


Уже зовсім скоро зустрічайте неймовірно драйвових Wildways у рідному Харкові! Музиканти пробудуть у місті всього один вечір у рамках тривалого туру, мета якого - підтримка нового альбому.

Фанати справжнього андеграунду пам'ятають цю круту групу родом із Бердянська ще з часів Sarah Where Is My Tea. І не дарма. Група, створена басистом Ігорем Старостіним і гітаристом Сергієм Новіковим розпочала свій шлях у простому гаражі в 2009, і всього за пару років розкрутилася до однієї з найперспективніших.

У гонитві за амбітною мрією підкорити весь світ хлопці не тільки поміняли назву на Wildways (2014 року), але і повністю змінили стиль виконання. Останнє викликало у фанатів, як скажений захват, так і обурення. Втім, бунтівникам Wildways все одно, вони знають, що роблять.

У результаті ми маємо драйвові композиції досить широкого спектра: від провокаційної Faka Faka Yeah (кліп - взагалі вогонь!) До абсолютно ліричної Princess. У будь-якому випадку на концерті на вас чекає потужний звук і яскраве шоу!

Увага! Будьте обережні: новий альбом зносить дах!

Інші дати

Wildways

07 квітня 2018 19:00

Bingo ,  Київ

Перейти до опису
220 - 400 грн.