Мешканець: Історія лондонського туману

22 червня 2018, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №1 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №2 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №3 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №4 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №5 picture
Мешканець: Історія лондонського туману у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Проект «Кінемо» тепер в Києві! Трилер Альфреда Хічкока «Мешканець: Історія лондонського туману» з живою музикою в супроводі симфонічного оркестру.

«Кінемо» - це відомий проект в Білорусі, в рамках якого демонструються німі фільми класиків світового кінематографа, озвучені сучасними композиторами і музикантами в супроводі симфонічного оркестру.

У Лондоні з'явився новий серійний вбивця, який нападає ночами на молодих блондинок і залишає на місці злочину клаптики паперу з підписом «Месник». У той час, як все місто схвильоване цими подіями, в одному з будинків з'являється чоловік з ознаками нервового розладу і знімає там кімнату. Власники будинку, їхня дочка Дейзі і її коханий Джо, поліцейський, який розслідує серію вбивств, звертають увагу на дивну поведінку нового мешканця ...

Свою третю художню кінострічку режисер назвав «першим справжнім фільмом Хічкока», а журнал «Біоскоп» відгукнувся про неї як про «Найкращий фільм за всю історію британського кіно». Сюжет заснований на романі Марі Беллок-Лаундес, який, в свою чергу, написаний за мотивами історії Джека Різника. Візуальний ряд у фільмі побудований надзвичайно винахідливо, особливо в сцені, де крізь спеціально влаштовану скляну підлогу глядач бачить, як герой нервово міряє кроками кімнату нагорі, як ніби його кроки слухає господиня. Незважаючи на те, що оригінал плівки «Мешканця» зберігся в хорошому стані, реставраторам довелося витратити чимало годин, щоб відновити оригінальні відтінки картини. Особливе забарвлення фільму за задумом Хічкока повинне додавати драматизму сценам.

Диригент - Богдан Пущак, композитор Ольга Підгайська (Мінськ, Білорусь)