Національна музична премія Золота Жар-птиця

Концерти Поп-рок Electronic Dance Music Поп
19 травня 2018, Сб. 18:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 399 грн.
від 399 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Золоту Жар-птицю?

1. Церемонія нагородження та гала-концерт за участю кращих українських артистів.
2. Повернення першої премії України у сфері шоу-бізнесу.
3. Стати частиною музичної історії України.

Телеканал М2 визначить переможців національної музичної премії “Золота жар-птиця”.

19 травня о 18:00 у НПМ «Україна» найтоповіші артисти України влаштують грандіозне шоу та покажуть найяскравіші музичні номери. MONATIK, Alyosha, TAYANNA, Христина Соловiй , Олександр Пономарьов, «СКАЙ», «Без обмежень», TamerlanAlena, КADNAY, «Время и Стекло», Mozgi, Michelle Andrade, Ірина Федишин, The Hardkiss, Sonya Kay та Наталка Карпа виступлять на церемонії нагородження національної музичної премії “Золота жар-птиця” від телеканалу М2 та компанії «Таврійські Ігри».

Премія “Золота жар-птиця” була заснована 22 роки тому компанією “Таврійські Ігри” і проходила в рамках музичного фестивалю. Завдяки неупередженості експертного журі, авторитету у суспільстві премія набула статусу найвагомішої недержавної нагороди в галузі музики та масових видовищ того часу.

Національна музична премія “Золота жар-птиця” сьогодні спрямована на визначення видатних досягнень у музичній індустрії та вручення нагород за внесок у вітчизняний шоу-бізнес. Унікальні нагороди від М2 у вигляді пера золотої жар-птиці отримають переможці у 12 номінаціях: співак року, співачка року, поп-гурт, рок-гурт, хіт року, кліп року, нові імена, балада року, прорив року, народний хіт, денс-хіт та інді.