Новорічна казка. 12 місяців

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на новорічну казку "12 місяців"?

1. Подарувати дитині чарівну казку.
2. Побачити казку у виконанні театру пісочної анімації, актора і оркестру.
3. Отримати новорічний настрій в найкрасивішому театрі країни.

Новорічна казка від творців кращого проекту "Класика для дітей" - Svitlo Concert!

Під магічні мелодії, які для вас буде грати оркестр «Віртуози Києва», ми відправимося в чарівний світ казки, створений театром пісочної анімації «Золотий лев», де нас буде супроводжувати один всіх дітей, актор театру ім. І.Франка - Олександр Печериця.

Разом з вами, ми зануримося в історію, написану Самуїлом Маршака про справжню дружбу, відвагу, чудеса і довіру. Про те, чому добро завжди перемагає зло, і чому, якщо бути хорошою людиною, проліски зацвітуть і в грудні. Тому, дванадцять місяців запрошують вас до свого багаття, зустріти разом цей незабутній новий рік.

Наближення нового року - безумовно найочікуваніший і хвилюючий момент зимових свят. За вікном пролітають сніжинки, вулицями, в пошуках подарунків, бігають заклопотані дорослі, а в кімнаті пахне вже прикрашеної іграшками та гірляндами, вічнозеленої ялинкою. Все навколо поступово перетворюється в тиху зимову казку, де серед густого засніженого лісу, біля багаття вас чекають дванадцять місяців і їх захоплююча історія, яка сталася напередодні нового року.

Перелік подій