24-pay-mark Created with Sketch.

13 перших правил

-
Відгуків немає
від 400 ₴
100 хв.
від 400 ₴
Обрати подію
Спектакль «13 перших правил» у Києві відбудеться у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Чому варто піти у театр на виставу «13 перших правил» у Києві?

  1. Цікаві та неочікувані гіпотези про минуле українців.
  2. Захопливий і динамічний сюжет.
  3. Незабутні враження й емоції від перегляду.

Спектакль «13 перших правил» у Києві

Запрошуємо вас до перегляду вистави за п’єсою білоруського драматурга Дмитра Богославського «13 перших правил баскетболу, що сформовані Джеймсом Нейсмітом». Жанр своєї роботи творці визначають як «некомедію про кохання». Режисер-постановник – Стас Жирков. Виконавці: Андрій Ісаєнко, Анастасія Карпенко, Антон Соловей, Ірина Ткаченко.

Живі почуття чи вдале маскування – про це у виставі Театру на Лівому Березі

Герої історії – Володя, Ігор, Інга і Валерія. З кожним з них відбудуться найнесподіваніші події. Хтось святкуватиме День народження, хтось відверто розкаже про зраду, хтось вчитиметься палити, а комусь відкриється головна таємниця… Будуть танці, торт на підлозі, бійка, чиясь загибель. Та найцікавіше – ви багато почуєте про Гіпербореїв. Це, за Давньогрецькою міфологією, рахуйте, ті самі атланти. А жили вони за Фракією, де тепер (вгадайте!) територія України. Жителі Гіпербореї – суперлюди, оточені благами цивілізації. А ось чи відчувають вони щось? Можливо, почуття притаманні лише звичайним людям, що не завжди щасливі та успішні? То чи вірити у неймовірно красиву та сильну історію – вирішувати вам! Тривалість вистави – 1 година 40 хвилин, без антракту. Для аудиторії 16+. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «13 перших правил» у Києві?

Придбати квитки завжди можна на сайті Concert.ua онлайн.