5 мюзиклів про кохання від Lords of the sound

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на 5 мюзиклів про кохання від Lords of the sound?

1. Почути цілих п'ять улюблених мюзиклів за один вечір
2. Найяскравіші зірки українських талант-шоу і симфонічний оркестр
3. Сюрприз від Lords of the Sound до дня всіх закоханих

13 лютого о 17:30 та о 20:00 в Українському театрі відбудеться святковий музично-вокально-танцювальне шоу «5 мюзиклів про кохання» від симфонічного оркестру Lords of the Sound, зірок вокальних талант-шоу і балету!

Кращі представники української сцени об'єдналися, щоб створити вражаючий проект до Дня Закоханих!

Уявіть взаємодію експресивної музики в живому виконанні оркестру, надпотужного вокалу і витончених хореографічних постановок, які відтворюють сюжети кращих мюзиклів про кохання:
- Romeo and Juliet
- Dracula
- The Phantom of the Opera
- Notre Dame de Paris
- Mozart

Рівень професіоналізму цього шоу не залишає сумнівів, адже над ним працюють артисти, які зарекомендували себе перед українським глядачем.

Музичним оформленням займеться відомий український симфонічний оркестр LORSD OF THE SOUND! Лорди вже отримали велику славу, формуючи нове уявлення і репутацію поняття «оркестр». Про це свідчать десятки сольних концертів в Україні та Європі, а також спільні виступи зі світовими зірками.

Музиканти оркестру наживо виконають найкращі партії п'яти мюзиклів про любов, а також додатковим подарунком глядачам стане саундтрек з репертуару оркестру до кіно-мюзиклу Мулен Руж!

Складні і чуттєві вокальні партії виконають улюбленці шоу «Х-фактор» і «Голос країни»:
Кір Каплуновський - суперфіналіст «X-фактора» (V сезон), лауреат чотирьох Гран-прі міжнародних конкурсів
Ірина Василенко - фіналістка «X-фактора» (V сезон)
Маргарита Мелешко - фіналістка проекту «Голос країни» (VI сезон), учасниця «Х-фактора» (V сезон) і лауреат Гран-прі міжнародних конкурсів
Олександр Алексєєв - суперфіналіст «Х-фактора» (IV сезон).

Також невід'ємним супроводом стануть видовищні постановки номерів і гарячі танцювальні партії балету VATAN!

Проект «5 мюзиклів про кохання» без участі оркестру був вперше представлений в 2016 році. Але продюсери вирішили об'єднати зусилля і досягти надрезультатів. І оновлений проект відправляється на гастролі.

Яскрава хореографія, костюми, вокал, артистизм, велична музика, сучасні світлові і відеоефекти сплітаються в єдине дійство в програмі «5 мюзиклів про кохання»! І все це - історії кохання, які пережили століття!

А у вас вже є ідея подарунка до свята кохання?

Перелік подій