Adam Gontier

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Adam Gontier?

1. Почути пісні, які любить ціле покоління шанувальників
2. Для вас - світові хіти «Three Days Grace», улюблені композиції «Saint Asonia» і велика порція музичних новинок.
3. Щоб мати можливість гідно оцінити неперевершені композиції геніального музиканта.

Легенда альтернативного року, геніальний канадський музикант Adam Gontier з концертами в Україні!

Автор «намолених» хітів культових «Three Days Grace» і «Saint Asonia» виступить в Києві зі своїм новим сольним проектом в рамках великого європейського туру!

Початок його творчості збігся з народженням легендарної канадської рок-групи «Three Days Grace» в 1992 році. Автор, голос і гітарист культової команди рокерів здобув світову популярність разом з геніальними композиціями «Never Too late», «I Hate Everything About You», «Pain». На чолі з Адамом група випустила п'ять повноформатних пластинок, удостоїлася безлічі нагород і премій, отримала звання однієї з кращих в світі, що створюють альтернативний рок. І ось, на самому піку слави Адам покидає колектив. Шанувальники в шоці! Невже музикант-віртуоз більше не повернеться?!

Але вже через два роки багатомільйонну армію фанів чекав більш ніж приємний сюрприз - Adam Gontier організував новий проект «Saint Asonia»! Практично відразу майстер представив дебютний диск групи. Світ зітхнув з полегшенням - на сцену повернувся колишній Адам! Одинадцять бомбезних композицій з першого сольника новоспеченої групи буквально розірвали північноамериканські чарти. А «Better Place» і «Let Me live My life» стали новими іменами загальними суперпопулярної «Saint Asonia».

Безперечно, все, до чого б не торкалася рука маестро, стає шедевром!

Перелік подій