24-pay-mark Created with Sketch.

AIR ГОГОЛЬFEST 2019

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

18-20 жовтня у Вінниці відбудеться AIR ГОГОЛЬFEST – міжнародний фестиваль сучасного мистецтва.

Фестиваль – це колаборація великої кількості потужних креативних людей. Художники, музиканти, перформери, поети, актори, режисери, кіношники, культурні драйвери, мислителі, діджеї – коло дуже велике і всіх не ідентифікуєш. Але спільне у всіх – це рух творчості у грудях та думках.

Кожен, хто доєднується до фестивалю, створює свою частину великого світу AIR ГОГОЛЬFEST, привносить свої цеглини в одне спільне творче середовище. Цього року основною локацією фестивалю знову стане територія заводу Кристал – і знову все перетвориться у сюрреалістичну магію, де ніколи не знаєш, чого очікувати за кутом і ніби постійно подорожуєш між вимірами різних реальностей.

Якщо у 2018 був тизер фестивалю, то у 2019 відбудеться повноформатний фестиваль. З'являться нові локації на території, зростає програма. Всього буде понад 100 мистецьких подій – вистави, концерти, інсталяції, виставки, майстер-класи, лекції, кінопокази, арт-вечірки!

Трохи про Програму AIR ГОГОЛЬFEST 2019:

Театральна програма – минулоріч у Вінниці було 3 вистави, цього року буде мінімум 6 вистав. Спеціально буде обладнано ще одну театральну сцену. Одним з проектів театральної сцени будуть "Кайдаші" – нова вистава Дикого театру, і після Києва це буде перша регіональна прем'єра.

Перформативна програма – нова програма, яка увиразнює акціоністського мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. Минулого року перформативна історія фестивалю отримала настільки сильні реакції, що це породило цілий стихійний перформативний рух на території фестивалю. Цього року вирішили увиразнити все окрему програму зі своїм куратором.

Візуальна програма – головна концепція «людині мистецтво потрібно, як повітря» є одночасно і темою для митців, його учасників. Програма представляє серію авторських та групових проектів сучасного мистецтва художників з різних міст України та Республіки Польща.

Музична програма - учасниками Головної сцени будуть румунський хіп-хоп гурт Subcarpati, дніпровська електро-акустична формація DZ'OB, харківський рок-гурт Лінія Маннергейма, столичний соціальний рейв-бенд ЦеШо та баришівська пушка Альона Альона.

Нічна програма – дифузія жанрів, де протягом ночі можна почути стільки непередбачуванної музики, що вистачить рефлексувати до кінця зими. Спеціально проходить відбір, аби могли доєднатися молоді музичні формації та виконавці.

Освітня програма “Гімназія” – це понад 30 денних та нічних заходів, лекції, кінопокази, майстер-класи.

Дитяча програма – у цьому році буде окрема локація суто для дітей, де вони постійно зможуть тусити, брати участь в активностях, читаннях, майстер-класах.

Фестиваль існує завдяки Вінницька міська рада, Український культурний фонд, Фонд громади "Подільська громада" та ГО "Мистецьке об'єднання Plai".

Перелік подій