24-pay-mark Created with Sketch.

АЛАДДІН

-
Відгуків немає
від 0 €
95 хв.
від 0 €
Обрати подію

Балет на 2 дії

Тривалість вистави – 1 год 35 хв

Про виставу

Джерелом натхнення балету «Аладдін» стали: пам’ятка середньовічної арабської та персидської літератури «Книга тисячі і однієї ночі», сюжети відомих кінофільмів та анімації, створених за мотивами східних казок. Дива і магія, якими насичені казки, надають відчуття дивовижного в повсякденності.

Сюжет східної казки про Аладдіна і чарівну лампу зачаровував не одне покоління людей, адже у ньому зібрані важливі морально-етичні теми: перемога добра над злом, перевага чистоти серця, помислів і вчинків над підступністю, лицемірством, жаданням влади та наживи.

У центрі балету – історія про долі Аладдіна і Жасмін, котрі живуть у різних світах, Джина, прикутого до своєї лампи, Джафара, який мріє посісти місце Султана та, зрештою, стати володарем світу.

Вистава ставить за мету підкреслити цінність Особистості: якщо бути самим собою – найфантастичніші дива стануть реальністю.

В основі нового балету – поєднання класичної та сучасної хореографії з додаванням різних стилів і технік, оздоблених елементами східних танців.