Alekseev

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт ALEKSEEV?

1. ALEKSEEV - перший український виконавець, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану.
2. Всеукраїнський тур на підтримку альбому пройшов з аншлагами в залах-тисячниках по всій країні.
3. Чудова можливість перебувати в безпосередній близькості до улюбленого артиста!

Із метро - на літаки і гастролі країнами Європи і світу, з вокального шоу «Голос країни» - на сцени перед багатотисячною публікою, з фронтмена студентської групи - в музичного кумира сучасності.

Лише за два роки на сцені ALEKSEEV зумів створити власний музичний простір, відмінний від усього, що існувало раніше, і підкорити серця сотень тисяч слухачів. Володар унікального тембру і своєрідної манери співу, ALEKSEEV пізнаваний серед тисячі інших артистів.

Перший сингл артиста «Пьяное солнце» став безпрецедентним хітом у всіх країнах СНД і отримав статус платинового - 100 000 тисяч завантажень пісні на iTunes! «Снов осколки», «Океанами стали», «Чувствую душой», «Навсегда» - усі сингли і кліпи ALEKSEEV неминуче оселяються в ефірах національних радіостанцій і телеканалів, знаходять відгук у серцях сотень тисяч слухачів різного віку!

Географія концертів ALEKSEEV включає аншлагові виступи в Ізраїлі, Молдові, Азербайджані, Казахстані, Естонії, Білорусі, Латвії, Німеччині, Туреччини, Єгипті, інших країнах. ALEKSEEV встиг стати гостем найгучніших фестивалів: «Жара» в Баку, «Слов'янський базар» у Вітебську, «MPRL City» в Маріуполі й інших. Концертний графік артиста, який всього три роки тому вперше вийшов на велику сцену, розписаний на півроку вперед.

Голос, здатний перевернути свідомість і повернути віру в себе, унікальна манера виконання, абсолютно інакше звучання. ALEKSEEV є тим артистом, чия творчість підпорядкована високій ідеї - за допомогою голосу відкривати в людях найчистіші пориви.

Перелік подій