Аліса в Задзеркаллі на льоду

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на шоу-виставу "Аліса в Задзеркаллі на льоду"?

1. Побувати в Задзеркаллі.
2. Дізнатися, що трапилося з подорослішалою Алісою.
3. Здивувався, як легко фігуристи приручають лід.

Весь цей світ - шахи (якщо тільки, звичайно, це можна назвати світом). Це одна велика-превелика партія. Ой, як цікаво! І як би мені хотілося, щоб мене взяли в цю гру! Я навіть згодна бути Пішаком, тільки б мене взяли ... Хоча, звичайно, найбільше мені б хотілося бути Королевою!

«Аліса в Задзеркаллі на льоду» - всім знайома казка про дивовижний і яскравому світі, повному кумедних нісенітниць і веселих дрібниць, розкрита в новому форматі шоу-вистави на льоду від продюсерського центру ICE VISION!

Професійні фігуристи, які виконують складні елементи фігурного катання і циркового мистецтва, постануть перед вами в улюблених образах Аліси і її друзів! А новітні технології спецефектів, таких як відео-проекція, яка змінює навколишню дійсність, генератори диму і туману, світлові та звукові ефекти, додадуть максимальної реалістичності казці і повністю перенесуть вас в саму гущу подій, що відбуваються в чарівній країні.

Аліса в задзеркаллі - це все та ж Аліса, що побувала в загадковій країні чудес, тільки постарше. Вона закінчує школу, попереду її чекає випускний бал і доросле життя. Але на питання «Ким ти хочеш стати?» Аліса досі впевнено відповідала: «Білій Королевою»! Всі однокласники над нею сміються і, здається, вона вже зовсім не бажає туди йти. Навколо ніхто не вірить в чудеса, та й сама Аліса перестає вірити в те, що колись впала в яму і побувала в неймовірною країні чудес. Заплутавшись в собі і інших їй були необхідні відповіді на питання. І як ви думаєте де вона їх знайде?

Як і в перший раз, завдяки своєму безмежному цікавості, Аліса опинилася перед дзеркалом, яке ніби стало танути у неї на очах і негайно вона зробила крок в своє відображення на зустріч новим пригодам. У задзеркаллі все виявляється інакше! Картини переглядаються між собою, а шахові фігури гуляють і жваво базікають. Дороги розкреслені на рівні клітини - точь-в-точь, як шахівниця, по якій Алісі треба буде пройти крізь небезпеку і труднощі, щоб врятувати чарівну країну від руйнування! Адже задзеркаллям тепер править страшна Чорна Королева, яку нікому ще не вдавалося побачити, а вже тим більше перемогти. По той бік дзеркала їй зустрінуться вже знайомі персонажі: Божевільний Капелюшник, мишка Соня, Труляля і Верть, Чеширський кіт і Березневий заєць. Безстрашна Аліса повинна врятувати від руйнування задзеркалля і захистити своїх друзів!

Але хто допоможе Алісі на цьому непростому шляху? Можливо це буде принц? Ось тільки чорний або білий ?! І на чиєму боці буде вперта Аліса? Чи чекає її корона? Або взагалі все це, лише чийсь дурний сон ?!

Розв'язку цієї неймовірної історії ви зможете побачити 12-го і 13-го січня у Палаці Спорту! Юні глядачки зможуть пройти по казковому Задзеркаллям поставивши себе на місце головної героїні, а хлопчики обов'язково відчують себе в ролі мужнього і сміливого принца. Сюжет вистави буде цікавий дітям від 4 років, а й маленькі гості також будуть в захваті від чудесного, казкового світу!

Перелік подій