All Star Blues

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вважаєте блюз не просто музикою, а станом душі? Тоді для вас - спеціальний проект All Star Blues від Marco Concert.

Знавці оцінять, новачки - будуть у захваті! Адже всі події Marco Concert - це найвищий рівень виконання, ексклюзивні програми та прекрасна атмосфера. «Прадід рок-музики», - так величають блюз сучасні музиканти. Саме блюзмени стали свого часу основоположниками таких популярних нині напрямків як джаз і рок-н-рол. Але, впевнені, ніхто не наважиться назвати блюз старомодним. Надто багато сьогодні є шанувальників, послідовників і виконавців музики цього жанру.

У рамках проекту All Star Blues на вас чекають зустрічі з приголомшливими музикантами, учасниками відомих бендів країни. В їхньому арсеналі, поряд зі звичними рок-н-рольними інструментами, обов'язково присутня губна гармошка або акордеон. Без них енергетика блюзу, його настрій і дух не будуть відчуватися сповна.

Концерти All Star Blues познайомлять зі спадщиною Fleetwood Mac, Едді Бойда та інших музикантів і колективів, чий внесок у становлення і розвиток блюзу можна порівняти з творчим внеском Джона Лі Хукера і Кенні Шеферда.

Хочете дізнатися, які події в Києві сповнені звучанням блюзу? У цьому допоможе афіша. А вибравши захід, відразу можете купити квитки. Приємних вечорів!

Перелік подій