All Star Jazz

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Із задоволенням відвідуєте події Marco Concert і знаєте, що кожна з них дарує гостям тільки яскраві та незабутні враження? Тоді обов'язково познайомтеся з проектом All Star Jazz!

У рамках зустрічей All Star Jazz звучать знамениті композиції легендарних джазменів: Луї Армстронга, Дюка Еллінгтона, Рея Чарльза, Френка Сінатри, Елли Фіцджеральд. А на сцену виходять приголомшливі музиканти - секстет Павла Ігнатьєва, учасники Національного Академічного духового оркестру України. Усі вони є музикантами з великої літери і вже багато років гідно представляють ваш улюблений жанр на українських і міжнародних конкурсах і фестивалях.

Вечір із джазом - це чудове шоу, наповнене гарною живою музикою і вокалом, який по-справжньому пробирає. Сюди приходять щоб почути композиції, що стали еталонами жанру. Хоча, мабуть, джаз - один із напрямків музики, в яких не існує шаблонів. І тому кожен джазовий концерт обіцяє публіці нові емоції, несподівані відкриття і незабутні враження.

Let It Snow, My Way, Hit the Road Jack, I Can not Give You Anything but Love, - приходьте, щоб насолодитися яскравим виконанням цих та багатьох інших безсмертних шедеврів!

Вибрати зручну дату і час концерту допоможе афіша. Купити квитки на події в Києві - завжди просто на нашому сайті!

Перелік подій