24-pay-mark Created with Sketch.

Елджей

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Напевно, кожен хлопчисько пробує читати реп, але тільки одиниці досягають рівня крутості AllJ (Елджея). Дійсно, всього за кілька років пройти шлях від звичайного новосибірського пацана до культового представника андеграуда і законодавця крутих хіп-хоп тусовок дано не кожному.

Під знайомим тусовщикам псевдонімом Елджея ховається 23-річний Олексій Узенюк - хлопець, про особисте життя якого відомо небагато. Знаємо, що спершу Олексій вирішив реалізувати себе на хіп-хоп сцені, що у нього непогано виходило: репер бере участь у багатьох пісенних батлах, а спільно з виконавцем на ім'я випускають альбом «Гундеж» (2012).

А вже в 2013 він виходить перший студійний альбом на 15 пісень під чіпляють назвою «Бошко Курять», до якого доклали руку такі відомі в реперської середовищі особистості як Тетріс, Dom1no і Снеt. «Зла лірика» від Елджея наводить інтернет - молодь у скажений захват!

Творчість не має обмежень, вважає Елджі, тому сміливо експериментує з різними стилями і жанрами: comedy rap, dirty south, underground, alternative rap. У січня 2015 співак випускає свій наступний альбом «Гармата» і нарешті, починає давати концерти. Далі в плеєрах фанатів з'являються нові хіти від AllJ з альбому «Катакомби» (2015) - 8 аудіозаписів, створених разом з Монблантом і ендшпіль & Miyagi, і «Бібліотека» (2016) - ще 8 пісень в компанії з 4atty aka Tilla.

2016 став переломним роком в творчості хлопця. Він рішуче відходить від стилю underground і робить музику з дійсно модним звучанням, яка тут же переїжджає з категорії «для обраних» на модні клубні вечірки. Тусовочний світ тепер тягнеться від таких бенгеров як «дісконект», «Сайонара», «НЛО», «Valеntino», які міцно тримаються за найвищі сходинки ITunes. Модні біти, в рази більш усвідомлено текст і гармонійне звучання зробили свою справу - тепер ми з нетерпінням чекаємо нових хітів від Елджея. І судячи з наполегливості виконавця - чекати недовго!

Перелік подій