24-pay-mark Created with Sketch.

Amatory

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Небувала розкіш для фанатів Amatory! Круті металкорщики готують справжнісінький концерт за заявками - Best of the Best Show! Так! Ти сам можеш вибрати 20 пісень, які хотів би почути на розривних лайв групи. Зробити це можна на tour.amatory.ru. Будь-альбом, будь-який трек з тих, що дають найпотужніший заряд. Тільки, друзі, потім нарікайте на себе. Пам'ятайте: ви самі склали цю пекельну суміш!

Минулої осені гурт відсвяткував своє 15-річчя і випуск нового EP «Вогонь» разом зі своїми українськими шанувальниками. Публіка пішла з концерту в стані повної ейфорії. Треба сказати, столичний концерт-хол давненько так не трясло. І тепер всі фанати крутий альтернативної групи знову з нетерпінням потирають руки, передчуваючи божевільне дійство.

А так воно і буде! Справжні фани знають, що кожен лайв Amatory - це божевільна шоу зі світловими ефектами, відео-інсталяціями та багатьма іншими «фішками», які в сукупності створюють в залі нестримний енергетичний бум.

За більш ніж 15 років музиканти Amatory випустили 6 повноформатних і стільки ж EP. Команда неодноразово ставала лауреатом різний премій. Так, в 2005 RAMP нагородили колектив відразу в трьох номінаціях: «Пісня року» і «Кліп року» з композицією «Чорно-білі дні», «Група року». І цей список може бути довгим.

Геть стандарти, адже на сцені - непередбачувані Amatory! До зустрічі!

Перелік подій