24-pay-mark Created with Sketch.

Триб'ют-шоу Андріано Челентано

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на триб'ют-шоу Андріано Челентано?

1. Зробити свято весни особливим
2. Послухати вокаліста, який вразив самого Челентано
3. Перейняти італійський запал і любов до життя

Зустрічайте кращий світовий триб'ют-концерт Адріано Челентано!

Ось уже понад півстоліття Адріано Челентано по праву вважається одним з найвпливовіших і успішних зірок Італії. Актор, музикант, режисер, громадський діяч, телеведучий... Він дійсно талановитий в усьому! Співак випустив 41 альбом, які були розпродані тиражем в 150 мільйонів екземплярів! На жаль, ось уже більше, ніж 10 років Челентано тішить своїми виступами тільки італійців. Проте впадати у відчай не варто!

Приголомшливу енергетику живого виконання пісень улюбленця всіх жінок зможемо відчути і ми. У нас є можливість побувати на єдиному в своєму роді триб'ют-шоу Адріано Челентано.

У чому ж його унікальність? По-перше, це офіційна триб'ют-програма колективу "Lui e gli amici del Re", в якій беруть участь музиканти маестро. По-друге, ніхто не може це робити більш віртуозно, ніж Адольфо Себастьяні. Соліст проекту має разючу подібність з великим артистом: як вокальну, так і фізичну. Навіть сам Челентано, побувавши на одному з концертів "Lui e gli amici del Re", сказав: "Таке відчуття, що нас тепер двоє".

Подія, приурочена до 80-річчя легендарного співака, стане найкращим подарунком для жінок на Свято весни!

Перелік подій