24-pay-mark Created with Sketch.

Ангели не сплять

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Ангели не сплять"?

1. Подивитися постановку за твором сучасного класика.
2. Насолодитися прекрасним симбіозом жанрів.
3. Дізнатися, що сильніше: ілюзія життя чи ілюзія смерті?

Бути визнаним класиком за життя – мрія чи не кожного письменника. Її з легкістю зміг втілити Бернар Вербер. Його книги продаються немислимими тиражами, за ними ставляться вистави і знімаються фільми по всьому світу.

Постановка "Ангели не сплять" київського театру "Браво" також заснована на творі Вербера. "Ласкаво просимо до раю" – коротка п'єса, одна з останніх виданих. Її сюжет наповнений таємничістю і містичними смислами, при цьому не обійшлося без детективної канви і філософських роздумів.

Навряд чи знайдеться людина, яку ніколи не хвилювало запитання: що ж буде після смерті? Пропонуємо вашій увазі версію Вербера. Не особливо примітний герой готується до суду над своєю душею. Йому потрібно згадати все своє життя, але те, що на землі здавалося заслугою або значущим досягненням, з небесної висоти представляється нікчемним. Та ще й тут виникають бюрократично-канцелярські колотнечі. Чи зможе головний герой виправити те, що здавалося вирішеним?

Жанр вистави – світ фантастики. Глибокий сюжет прекрасно доповнений талановитою акторською грою. Режисерові-постановнику Юрію Потапенку вдалося блискуче втілити авторський задум Вербера на сцені.

"Ангели не сплять" – чудова вистава, щоб задуматися, посміятися і отримати відповіді на свої запитання. Чекаємо на вас!

Перелік подій