Анна Кареніна

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Київський театр "Тисячоліття" представляє:

Вікове обмеження: 16+ Тривалість: 2 год 30м (з антрактом) Жанр: драма-розслідування

Чули, що недавно сталося в київському метро в годину пік на станції Льва Толстого? Горожанка Анна К. раптом посковзнулася і ... Страшно сказати! А ви знаєте цю Анну? Навіть якщо ви знавець класики і тричі перечитували роман, ми запевняємо: ви не знаєте. Та й ми теж не можемо бути впевненими, що досконально вивчили всі закутки душі героїні. Ми починаємо наслідок і представляємо складу злочину: Чоловік. Дружина. Публічність. Зрада. Коханець. Чи винна чи ні? Ні ми, ні Анна не знаємо відповіді на це питання. Запрошуємо Глядача зайняти крісло Судді або Учасника.

Вистава - учасник проекту "Експериментальна сцена", де ролі виконують як професіонали, так і аматори, які навчаються в нашій театральній студії.

Ролі виконують: Анна Кареніна - Наталя Шилова Олексій Каренін - Олександр Миронов Сергій Каренін - Артем Барвінок / Антон Бондар Стіва Облонский - Володимир Бурковський Доллі Облонських - Марина Рубльова Кити Щербацкая - Юлія Орленко Графиня Вронська - Олена Несміян Олексій Вронський - Борис Станіславський Бетсі Тверська - Анна Гарник (п)

Режисер - Наталя Волчек Композитор - Артем Самойленко Хореограф - Анна Герус

Перелік подій