Анна Кареніна

Про події

«... Кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму» - ці слова Л. Толстого вже давно стали пророцтвом. Його «Анна Кареніна» - улюблений сюжет для театральних постановок у всі часи.

«Анна Кареніна» Б. Чернявського - яскравий спектакль, який неможливо ігнорувати, його завжди дивишся на одному диханні. Адже події на сцені, хоча і переносять нас у часи дворянської Росії, все ж, це щира історія страждань учасників любовного трикутника близька і сучасній людині.

Історія цинічної зради і всепоглинаючої пристрасті, боротьби боргу і потяг справжнього почуття, біль від розриву відносин, віра в щастя, розчарування, і смерть від безвиході. Анна - прекрасна, але нещасна жінка, яка жила в шлюбі без любові, покохала легковажного юнака і втратила не тільки честь, а й життя.

Глядач може по-різному оцінювати героїв вистави через призму власних уявлень моралі, але залишитися без вражень не судилося нікому. Адже «Анна Кареніна» розбурхує серця і свідомість покоління за поколінням!

Ролі у виставі «Анна Кареніна» виконали найяскравіші актори сучасності: О. Сумська, А. Любченко, І. Рощина, В. Черненко, С. Козлов.

Перелік подій