Ансамбль танцю ім. Павла Вірського

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на танцювальне шоу Ансамблю танцю імені Павла Вірського?

1. Пройнятися національним колоритом у віртуозному виконанні.
2. Побачити 100 справжніх гуру танцю.
3. Подивитися шоу, від якого захоплює подих.

Запевняємо вас, що будь-хто, хто потрапить на це танцювальне шоу, не забуде ніколи того, що побачить! Адже артисти своєю віртуозністю залишають по собі абсолютно унікальні, неповторні враження, які ви не зможете отримати від виступу ніякого іншого хореографічного колективу.

Кожен виступ Ансамблю імені Павла Вірського є унікальним союзом енергії, артистизму і кольору. Виразні та яскраві рухи, блискавичні обертання, стрибки до стелі...

І динаміка танців, що постійно змінюється - від тонкої меланхолії до нестримної ейфорії. Хореографія Мирослава Вантуха і Павла Вірського бере витоки в народному матеріалі. Однак вона створена саме для професійних танцівників. Тому, як зазначають різні критики, жоден сільський житель або селянин, звичайно ж, не танцює так само театрально.

Ансамбль імені Павла Вірського - це сотня найсильніших, першокласних артистів. Вони пристрасні, сповнені життя, веселі, прекрасно треновані. І своєю неймовірною енергетикою захоплюють глядачів. Майстерність, віртуозність, оригінальна інтерпретація різних народних стилів багатьох країн вже змусили весь світ стоячи аплодувати ансамблю П. Вірського.

Настала ваша черга!

Перелік подій