Акваріум

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт групи «Акваріум»?

1. Почути наживо батька російського року та привітати його з 65-річчям
2. Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень
3. Творчість поза віком і умовностей

Зустрічайте в своєму місті! Борис Гребенщиков і група «Акваріум» з новою програмою «Двери Травы».

Філософія, що пройшла через покоління. Лірика, яка проросла крізь каміння і терни волелюбності та протестності рок-н-ролу. Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського та повсякденної суєти. Усе це він - легендарний Борис Гребенщиков!

Цього року батькові російського року, поету і музиканту виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені - виступами в турі містами України.

Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі та філософському реггі. І що чудово - ні група, ні її засновник БГ не стали ретро-групою, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їхня музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і торкаючись струн душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двери Травы» - на честь його однойменної пісні, яка 2017 року вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє звучання.

Перелік подій