24-pay-mark Created with Sketch.

АРТІЛЬ МІНІФЕСТ

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

чому варто відвідати ARTIL MINIFEST?

1. За один вечір та дві години фестивалю ви зможете побачити одразу 3 або 4 прем’єри сучасного танцю та ознайомитися із цілим спектром останніх тенденцій в цьому виді мистецтва.
2. Ви станете першими в світі, хто побачить новонароджені майбутні шедеври сучасної хореографії.
3. Артіль мініфест – це ваша персональна можливість долучитися до сучасного мистецтва трьох країн Європи, не виїжджаючи з власного міста. Такий собі “культурний безвіз” у вас вдома.

Артіль мініфест - міжнародний мандрівний фестиваль сучасного танцю, унікальна за своїм форматом та змістом подія у сфері сучасного мистецтва.

В 2019 році - вже 4й сезон фестивалю, який відбудеться в 4х містах України: Києві, Одесі, Дніпрі та Харкові. Після України фестиваль вирушає до Австрії (Відень, Лінц) та Польщі (Катовіце, Люблін).

Артіль мініфест - це калейдоскоп дослідницьких пригод, розказаних тілом. Це той досвід, який не отримати у глядацькій залі звичайного театру. Ви потрапите в незвичний для себе простір, де мистецтво не видає готові змісти, а запрошує вас до безпосереднього їх творення в моменті. Молоді хореографи з України, Польщі та Австрії будуть говорити з вами мовою танцю про власне сприйняття навколишнього світу, простору, протиріч і гармонії, будуть перетворювати філософські та побутові теми на візерунок вібрацій, через провокацію будуть руйнувати звички та штампи - й робитимуть все це не заради демонстрації. Разом з вами вони пірнуть у пригоду, доторкнуться до невідомого й вже за мить це невідоме втілиться на сцені!

Щоб відбулося диво, вам знадобиться відкритість до нового – знань, переживань, форм, незалежно від того, як ви сприймаєте словосполучення «сучасний танець». Можливо, ви цього не очікуєте, але краще за все не формувати уявлень про те «як має бути», а просто довіряти собі під час перегляду. Адже слова можуть бути хибними, а от рухи – ніколи.

Одразу після вистав відбуватимуться обговорення побаченого, де ви зможете висловити власні відчуття, захоплення або розчарування побаченим. Це є частиною сучасного танцю, без якої враження буде неповним. Тож не плануйте нічого іншого на вечори Артіль мініфест - залиште простір для нового досвіду.

Перелік подій