Ассія Ахат

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Асії Ахат?

1. Віртуозне звучання королеви музики-скрипки.
2. Нове звучання легендарних світових хітів.
3. Чудові бенд, беквокалісти, яскраві костюми, оркестрова група і вишуканий балет.

Виступ відбудеться в рамках туру Україною за підтримки національного телебачення США – PBS America. Приходьте, щоб почути нову неймовірну програму знаменитої скрипальки – "LOVE IS"!

Уже багато років Ассія Ахат задає на світовому рівні тон у скрипковій музики. Цього разу вона зіграє улюблені хітові композиції: від найсучасніших до тих, які родом з 1960-х. Вишукане виконання знакових мелодій надовго запам'ятається вам! Стильні образи скрипальки, гра першокласного бенду, якісний беквокал, віртуозна оркестрова група і неповторні артисти балету... Усе це підкорить навіть набільш досвідчену публіку!

Це шоу готувалося багато місяців за участю кращих продюсерів і музикантів двох континентів. Склад програми – композиції, що увійшли до альбому ALL-IN. Продюсер збірки – Умберто Гатіка, 16-разовий володар Греммі, який працює з Селін Діон, Мерайєю Кері, Андреа Бочеллі та багатьма іншими знаменитостями. Також репертуар туру включає 14 абсолютно нових треків. Їх Ассія Ахат вперше виконає для українського глядача!

Якщо ви – шанувальник якісної музики, то ми гарантуємо: ви будете приголомшені шоу світового масштабу і новим звучанням безсмертних хітів! Не пропустіть таку можливість. Чекаємо на вас!

Перелік подій