Atmasfera

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на майстер-клас і концерт Atmasfera?

1. Побувати на ексклюзивних програмах і майстер-класах, які проводитимуть самі музиканти. Тільки найкорисніше і практичне!
2. Першими почути нову музичну програму групи в стилі yoga & meditation music "На глибині"
3. Відкрите спілкування і насичена програма з музикантами ATMASFERA.

Пориньте в світ йоги 20 і 22 квітня разом з групою ATMASFERA!

Музиканти задають свій власний тренд в музиці, не намагаючись копіювати інших, а творчість групи зосереджена навколо внутрішнього світу людини і його глибинних переживань. Їх музика c текстами на санскриті надихає, допомагає стати щасливішим і стосується самих глибинних питання: хто ми, для чого ми живемо і куди ми йдемо? Пропонуємо переконатися в цьому особисто, відвідавши концерт групи.

ATMASFERA - мультиінструментальний колектив з унікальним, неповторним звучанням. Вони поєднують інструменти з усього світу - флейту, арфу, фізгармонь, бузуки, мандоліну, домбри, джембе, різноманітні перкусії, глокеншпіль, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, клавішні з сучасним електронним звучанням.

22 квітня пройде ATMASFERA йога-день - незвичайна і дуже творча подія. До речі, зовсім неважливо, чи знаєте ви що-небудь про медитацію або йогу. Програма дня розрахована для новачків, а значить вона буде цікава для всіх, хто прийде. Так як музиканти з ATMASFERA хочуть приділити належну увагу кожній людині, максимальна кількість учасників події строго обмежена - не більше 70!

Перелік подій