Азалія

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Азалія"?

1. Насолодитися невловимими нюансами, що нагадують аромат дивовижних квітів азалії.
2. Гідно оцінити французький гумор і шарм.
3. Побачити постановку за п'єсою видатного сучасного драматурга.

Чим визначається істинність почуттів? І як відрізнити кохання від закоханості? Приходьте на виставу "Азалія", щоб отримати відповіді на всі ці запитання.

Автор п'єси Ів Жаміак вважається одним із кращих французьких драматургів сучасності. Серед його творів можна знайти і легкі розважальні комедії, і серйозні драми, і гротескні опуси. До авторського фокусу потрапляють як сучасні теми, так і історичні. У будь-якому випадку кожне його творіння - це тонка психологічна замальовка з цікавим сюжетом.

П'єса "Азалія" Жаміака з успіхом йде в театрах всього світу. Це лірична комедія на дві дії про те, як зрілий самовпевнений чоловік закохався, як недосвідчений хлопчисько. Він ніяк не може зрозуміти, що ж приховує його обраниця під маскою самодостатньої та незалежної дами? І взагалі, що містять підозрілі згортки, які вранці їй приносить таємничий посильний?

Приходьте в театр "Колесо", щоб віддатися елегійному стану легкого смутку, а вже через пару хвилин закрутитися у вихорі по-справжньому французьких пристрастей. Ця витончена розумна постановка варта перегляду!

Перелік подій