24-pay-mark Created with Sketch.

Бабине літо

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу "Бабине літо"?

1. Порушуються загальнолюдські проблеми.
2. Талановита гра акторів.
3. Дуже чуттєва трагікомедія для глядачів будь-якого віку.

Хочете життєвий спектакль? Тоді приходьте на постановку Київського академічного театру русдрами під назвою "Бабине літо".

В основі вистави - п'єса "Дівич-вечір над вічним спокоєм", написана Айвон Менчелла, кращим американським комедіографом. До речі, його авторству належать оригінальні сюжети серіалів "Час твого життя", "Моя прекрасна няня" і т. Д.

Героїня вистави - три жінки за п'ятдесят: Люсіль, Доріс і Іда. Вони - яскраві, непересічні і досить веселі, але об'єднує їх і далеко не радісний привід. Чотири роки, як вони збираються разом пізньої осені, щоб відправитися на одне з нью-йоркських кладовищ і вшанувати пам'ять своїх чоловіків.

І все-таки: хіба їх свобода не є приводом подумати про нові «хлопчиків»? Наприклад, за Люсіль в'ються натовпи шанувальників. А їй це дуже навіть подобається. Адже як приємно відчувати на собі захоплені погляди чоловіків! І взагалі жінка з віком не втрачає ні тяги до краси, ні почуття гумору.

Три жінки абсолютно різні за характером і типажу, у кожної з них - своя оригінальна історія. Вони смішні, милі, поетичні і ... трохи інтриганки. Тому можуть і очками поплескати, і нарядами похвалитися, і навіть в "позу стати", коли треба захистити власні інтереси. Вас підкорить ця смішна і зворушлива трійця!

Вистава не містить ніяких прихованих смислів і підтекстів. Його просто потрібно дивитися з легкістю, відпочиваючи душею під хорошу музику, відмінні декорації і талановитих акторську гру.

Автор постановки - Григорій Зіскін (Канада). У ролях: Надія Кондратовська, Лідія Яремчук, Анна Варпаховська, Анна Наталушко, Олександр Гетьманський.

Тривалість ліричної комедії - 2 години 40 хвилин (з антрактом).

Актори