Bad Comedian

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Неймовірно іронічний Євген Bad Comedian уже проривається до вас крізь броню примітиву. Чуєте? Це його гострий гумор летить зі свистом прямо у ваші вуха! Готуйтеся уважно слухати, розуміти і від душі сміятися.


Замовити або забронювати квитки можна на concert.ua. Поспішайте, поки вони ще є в наявності!

Головний кінокритик російського YouTube за версією Eurosport і Elle, Євген Баженов, поспішає представити своїм українським шанувальникам нову стендап-програму. Приходьте обов'язково! Одна справа - слухати і дивитися роботи Бед Камедіан в інтернеті, і зовсім інші враження дарує живе спілкування віч-на-віч. Окрім того, ці концерти пройдуть після трирічної перерви у виступах в Україні крутого блогера. За такими зустрічами неабияк скучила як публіка, так і сам Євген.

Улюбленим і, треба визнати, вельми успішним заняттям для молодого хлопця стало висміювання еталонних для широкої аудиторії і сумнівних для Євгена і ще мільйонів його підписників «шедеврів» російського і зарубіжного кінематографу. Серед відомих оглядів Bad Comedian - «Повелители снов», «Притяжение (Чужой против Гопника)», «Защитники (НАШ ответ Мстителям)» і багато інших робіт. Усі вони вирізняються унікальними особливостями стилю Євгена. Невипадково фрази, жарти і підколи з кінооглядів Bad Comedian часто переходять у розряд популярних мемів.

На зустрічі з яскравим блогером на вас чекає багато фірмового сарказму, безпосереднє спілкування з Євгеном, фото на пам'ять і ще багато цікавого.

Злість в Bad Comedian наростає. А сам Євген уже поспішає на зустріч з вами!

Побачимося!


Придбати квитки на Bad Comedian онлайн або з доставкою можна на нашому сайті. Вам всього лише потрібно відправити запит по електронній пошті або зателефонувати. Решта - наша робота!


Concert.ua - крутий квитковий сервіс!

Перелік подій