24-pay-mark Created with Sketch.

Баядера

від 100 ₴
Обрати подію
Спектакль «Баядера» у Києві відбудеться 24 січня 2024 року о 18:00 в Київському національному академічному театрі оперети.

Чому варто піти у театр на виставу «Баядера» у Києві?

  1. Яскрава постановка знаменитої оперети Імре Кальмана.
  2. Складні, емоційно виразні образи персонажів.
  3. Незабутні враження від перебування в атмосфері високого мистецтва.

Спектакль «Баядера» у Києві

Запрошуємо вас на зворушливу і драматичну оперету «Баядера» видатного угорського композитора Імре Кальмана. Професійна режисура, висока майстерність артистів хору та балету, прекрасний музичний супровід подарують вам неймовірно яскраві емоції. Не пропустіть!

Драматична боротьба цінностей на сцені Київської оперети

Вашій увазі – сучасна інтерпретація пристрасної історії кохання, змальованої Імре Кальманом. У центрі сюжету – прониклива історія почуттів індійського принца Раджамі і танцівниці вар'єте Одетти Дарімонд. Їх роз’єднують менталітет, соціальний статус, традиції. А головне – заборона одруження з іноземкою для принца-спадкоємця трону. То яким же буде рішення закоханого Раджамі, і чи прийме його Одетта? Обов’язково завітайте до театру, щоб дізнатися відповіді на питання, що хвилюють кожного. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Баядера» у Києві?

Ви можете замовити квитки на сайті Concert.ua онлайн.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав: від 55 хв. ( на малій сцені) до 3 год. 20 хв. ( основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати