Бал у Савойї

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Бал у Савойї.

Опинитися в полоні власного обману, підкорюючи знамениту співачку - що може бути більш дурним для модного журналіста Арістіда Стенвуда? Адже він - майстер брехні! Ось тільки з красунею Мадлен Тібо вся його спритність кудись зникає. А може це любов? Скажений каскад забавних пригод, уявних зрад і щасливих примирень ...

«Бал у Савойї» - одна з найбільш танцювальних оперет, де одночасно панують вальс, танго, фокстрот, румба і головне - степ. Для яскравого та видовищного оформлення сцени, а також для того, щоб степ був добре чутний глядачам в залі, театр замовив спеціальне покриття з небиткого кольорового скла зі світлодіодами, один квадратний метр якого може витримати на собі одночасно 10 і більше танцюристів. А для фантастичного дефіле костюмів на балу створена унікальна колекція костюмів «Знаки зодіаку».

В руках музикантів - віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон і перкусії. Зі сцени буде показано 15 композицій, сплетені в авторську послідовність з переходами-переливами між ними.

Вистава неодноразово ставав призером багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. На думку журналістів, «Бал у Савойї» - це чудовий, повний гумору і пристрастей спектакль для молоді: «Оперета надзвичайно цікава, стильна, яскрава, музична, танцювальна та вокальна. Сидиш, дивишся, і відчуваєш себе не в Києві, а на якомусь бродвейському мюзиклі ».

Перелік подій