24-pay-mark Created with Sketch.

Баламути

-
Відгуків немає
від 0 €
120 хв.
від 0 €
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Баламути» в Одесі?

  1. Жвава комедія про наше життя.
  2. Неперевершена акторська гра, що викликає захват.
  3. Прекрасна нагода приємно відпочити та поповнити запаси позитиву.

Комедійний спектакль «Баламути» в Одесі

Творчий колектив Одеського драмтеатру представляє яскраву комедію за п’єсою Володимира Гуркіна, котрий також відомий завдяки безсмертному шедевру «Любов і голуби». На сцені – Сергій Юрков, заслужений артист України Борис Смірнов, заслужена артистка України Тетяна Опаріна, заслужена артистка України Юлія Скарга, Гуллер Полякова, Надія Машукова, Євген Меркулов. Режисерка-постановниця – Олена Пушкіна.

Витівки героїв на схилі віку у виставі «Баламути» на сцені Одеського драмтеатру

Весела комедія покаже, як декілька осіб у віці втікають від одноманітності життя вельми дивними та часом божевільними способами. Не дивлячись на поважні роки, вони чудять і баламутять так, як вам і не снилося. Тривалість – 2 години. Вистава точно підніме вам настрій, приходьте!

Де купити квитки на спектакль «Баламути» в Одесі?

Ви можете придбати квитки онлайн на сайті Concert.ua. Обирайте зручні місця у залі та оформлюйте електронні квитки собі, рідним та друзям.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату