Балет Жизель і гала-вечерю із зірками світового балету в Ikigai

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Подаруйте справжнє свято коханим до всесвітнього дня Всіх закоханих разом з рестораном високої японської кухні Ikigai, примою-балериною і прем'єром Литовської Опери Олесею Шайтанової і Йонасом Лауціасом.

Вражаюча новина для гурманів, які поважають мистецтво балету!
Купуй квиток на балет "Жизель" в перший ряд і отримай можливість відвідати гала-вечерю в ресторані високої японської кухні Ikigai. Спеціальні гості вечора - прима Олеся Шайтанова і прем'єр Йонас Лауціас - молоді зірки Литовського національного балету, які виконують головні ролі в цьому спектаклі.

Скористайтеся нагодою поєднати яскравий гастрономічний досвід і емоції від зворушливого балету в один неймовірний день.

Гостей зоряної гала-вечері чекає справжній перформанс від кухаря, що жонглює палаючими інгредієнтами не гірше солістів фаєр-шоу.

На ваших очах будуть готувати такі делікатеси, як морський гребінець, лобстер і фуа-гра. Крім цього, гості скуштують різновиди ролів і сашимі, що в минулому році стали фаворитами ресторанних критиків. Завершить кулінарну рапсодію авторський десерт від шеф-кухаря. Для всіх гостей - welcome-drink.

- Гала-вечеря відбудеться 15 лютого, ресторан Ikigai.
Початок о 18:00.

- Вистава відбудеться 16 лютого, Національна Опера України.
Початок о 19:00.

Вартість квитка на балет і гала-вечерю - 4000 грн.
Кількість місць - 10.

Не пропустіть свій квиток у світ виняткових вражень!

Про виставу:

Неземне почуття: литовська прима-балерина Олеся Шайтанова покаже в Києві свою Жизель.

Паризький балет "Жизель" чіпає, хвилює і навіть зводить з розуму вже 178 років. Зовні він - історія про наївне перше кохання, зраду і прощення, а за своєю суттю - лірична метафора безсмертя чистої душі. Головна героїня божеволіє, вражена зрадою коханого, проте залишається жити в світі духів. Її танець стає примарно легким - здається, він все одно підпорядковується музиці і повітрю, переносячи глядача в світ потойбічної краси.

Жизель - особлива роль для балерини, вона піддається не кожній зірці. Але для Олесі Шайтанової, молодої прими Литовського національного балету, ця партія - одна з коронних. 16 лютого балерина покаже свою Жизель на київській сцені. Разом з нею в Національній опері України виступить майбутня зірка - соліст Литовського національного балету Йонас Лауціус. Для нього роль коханого героїні, графа Альберта, стане прем'єрною.

Контрастна і музична "Жизель" для мистецтва важлива не менше, ніж "Лебедине озеро". Нескінченність любові втілена в цьому спектаклі за допомогою чистого, як білі сукні балерин, класичного танцю. В "Жизелі" балетмейстери Жан Кораллі і Жюль Перро затвердили цілий стиль - білий балет, і з тих пір ця містична метафора зачаровує покоління глядачів на всіх континентах.

Фото артистів балету: Олександра Злуніціна

Перелік подій