24-pay-mark Created with Sketch.

Барбер Шоу

-
Відгуків немає
від 100 ₴
180 хв.
від 100 ₴
Обрати подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «БАРБЕР ШОУ» У ДНІПРІ?

  1. Справжній подарунок для любителів комедійних детективів.
  2. Неперевершена акторська гра.
  3. Заряд позитиву на тиждень вперед.

СПЕКТАКЛЬ «БАРБЕР ШОУ» У ДНІПРІ

«Барбер Шоу» – ефектна та жвава вистава у жанрі комедійного детективу за п’єсою німецького драматурга Пауля Портнера «Ножиці». Режисер-постановник – Ігор Матіїв. Художниця – Світлана Югова. Асистент режисера, автор пластичного рішення – Олексій Клейменов.

ВЕСЕЛЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ СТРАШНОГО ЗЛОЧИНУ – ТІЛЬКИ НА СЦЕНІ ДРАМІКОМУ

Ви опинитеся у дніпровському салоні краси, де познайомитеся з барбером, котрий дуже хоче стати актором. А його помічниця цікавиться антикваріатом. Іще є постійна відвідувачка, поважна і заможна леді. Прості хлопці прийшли поголитися… Все як завжди: робота, відвідувачі… Але іще хвилина – і все різко змінюється! Виявляється, що у квартирі поверхом вище стався жахливий злочин, і тепер усі в салоні – підозрювані. Тож починається найвеселіше та найцікавіше: пошуки вбивці. І до речі, ви теж будете брати у цьому участь! Тривалість вистави – 3 години. Для аудиторії 16+. Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «БАРБЕР ШОУ» У ДНІПРІ?

Ви можете придбати квитки просто зараз на сайті Concert.ua онлайн.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3х років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо тривога сталася під час вистави - вистава буде призупинена, наші співробітники запропонують спуститися до укриття. Якщо тривога буде менш ніж 45 хвилин, то після відбою ми повертаємось знову до глядацької зали і продовжуємо перегляд. Якщо тривога більш ніж 45 хв, то вистава буде відмінена.