24-pay-mark Created with Sketch.

Batumi

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Batumi?

1. Побачити справжнє європейське шоу
2. Родзинкою нової програми «Батумі» стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть буквально літати над сценою.
3. Побачити красу і відчути енергетику танцю великого грузинського народу ..

Завдяки запальним танцям і акробатичним номерами Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі" називають "літаючими грузинами".

Глядачів чекає справжнє європейське шоу: на сцені тридцять артистів і шість музикантів, сотні розкішних ексклюзивних костюмів (до слова, пошитих спеціально для нової програми), кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти використовують в танці ... Родзинкою нової програми «Батумі» стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть буквально літати над сценою.

Хореографічний ансамбль танцю "Батумі" Мерії міста Батумі був заснований 1990 році. Автором ідей і засновником був перший директор ансамблю, знаменитий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе, художній керівник і головний хореограф - народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі честі, лауреат державної премії Мемед Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців "ГАНДАГАНА" " Хорумі "" лазур "- Енвер Хабадзе. Ансамбль з самого початку був складений професійними танцюристами.

Перший концерт відбувся в 1992 році, який мав блискучий успіх. Знамениті хореографи Грузії відзначили індивідуальний стиль і прекрасну техніку виконання, і ансамбль відразу ж завоював ім'я творчого колективу високого класу. В найкоротший термін він став лауреатом багатьох престижних міжнародних фестивалів. Після смерті Енвера Хабадзе, художнім керівником ансамблю став його учень, заслужений діяч мистецтва Аджарської АР, Кавалер Ордена Честі, Почесний житель Батумі - Теймураз Болквадзе, який гідно продовжив шлях великого маестро.

З 2011 року головним хореографом ансамблю став відомий танцюрист і хореограф, Кавалера Ордена Честі Шалва Гогуадзе, який звів ансамбль на нову, високу виконавську майстерність. Хореографи - колишні танцюристи ансамблю, заслужені артисти Аджарсой АР Міранда Багдадішвілі і Нугзар Микадзе.

У різні роки ансамбль гастролював в Туреччині, Греції, Швеції, Данії, Ізраїлі, Сирії, Болгарії, Вірменії, Німеччини, Бельгії, Іспанії, Китаї. У грудні 2014 року ансамбль виступив у концертному залі Палацу "Україна" зі всесвітньо відомим віртуозним музикантом-виконавцем Василем Попадюком і його оркестром, і завоював любов і захоплення українського глядача. А в 2015 році ансамбль вдруге відвідав Україну в якості почесного гостя на ювілейному концерті Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, де його виступ «Батумі» був особливо відзначений відомими хореографами світу.

У 2016 році завоював GRAN PRIХ на фестивалі народного танцю в Латвії, а в березні 2018 року - GRAN PRIХ на 73-тим фестивалі «FLORE» Італія.

Перелік подій