24-pay-mark Created with Sketch.

Біла акація

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

У рік свого 70-річчя Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного представляє легендарну оперету, поставлену в 1956 році на нашій сцені, що стала візитною карткою театру. «Біла акація» для Одеської музкомедії - як «Чайка» для МХАТу.

«Задум "Білої акції" виник в травні 1954 року, коли до Одеси приїхали І. Дунаєвський з лібретистом Володимиром Массом і Михайлом Червінським. "Ми гуляли по вулицях і мріяли, - згадував І. Гріншпун. - Чи мріяли про нову оперету, навіть знайшли двір, де буде проходити дія. Старий одеський двір, багато сусідів, де все ділять засмучення і радості, що відбуваються в кожній родині ... Так народжувалася ... "Біла акація". Ми очікували її з нетерпінням, оскільки це був "одеський матеріал" ... З перших днів приїзду до Одеси, так гостинно нас прийняла, хотілося присвятити спектакль цьому місту, багато раз оспіваного, овіяного романтикою ". В Одесі романтику завжди уособлювало море і моряки, а в 1950-х головними морськими героями були китобої. Догляд в рейс і повернення з рейсу флотилії "Слава" збирали в порту і на Приморському бульварі не тільки родичів і друзів, а й десятки тисяч спраглих побачити своїми очима це величне видовище. На відміну від офіційних дат, то були істинно народні свята. Тому саме китобоїв автори вирішили зробити героями нової оперети».

У 1957 році по спектаклю був знятий фільм, який 12 травня 1958 року вийшов на екрани, після чого «театр вирвався в лідери свого виду мистецтва. Михайло Водяний став тим, кого в старовину називали "улюбленець публіки". А пісня Тоні про Одесу стала спочатку неформальним, а з 25 серпня 2011 року - офіційним гімном міста. Ця пісня назавжди "зріднилася" з голосом Ідалії Іванової ... »

Легендарна оперета, зоряний склад артистів (5 народних артистів України), приголомшлива музика Ісаака Дунаєвського і п'янкий аромат білої акації - все це чекає наших глядачів!

Перелік подій