Безприданниця. Версія

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вистава «Безприданниця. Версія» в Києві. Київський театр драми та комедії представляє постановку в жанрі трагічного фарсу «Безприданниця. Версія».

Чому варто піти на спектакль «Безприданниця. Версія» в Києві?

1. Знаменитий класичний сюжет у сучасному прочитанні.
2. Глибокі почуття та справжні переживання: ніхто не залишиться байдужим.
3. Щира гра блискучих акторів.

Вистава «Безприданниця. Версія» в Києві

Запрошуємо вас до Київського театру драми та комедії на постановку в жанрі трагічного фарсу за п'єсою Олександра Островського – «Безприданниця. Версія». Яскраві емоції, нестримні почуття та чудова гра акторів – запорука незабутнього вечора в театрі.

На сцені Київського театру драми та комедії – трагічний фарс «Безприданниця. версія»

Відомий любителям класики образ безприданниці Лариси Огудалової тепер – в авторському прочитанні режисера Тамари Трунової. У центрі сюжету – історія нещасливого кохання молодої дівчини, чиє серце належить судновласнику Сергію Паратову, хоча ще троє залицяльників також борються за симпатію бідної красуні.

Виявляючи взаємні почуття до Лариси, Паратов змушений терміново виїхати. Лариса розгублена та в підсумку погоджується на шлюб з чиновником Карандишовим. Але раптово в місто повертається Паратов...

Режисер – Тамара Трунова.

Мова вистави – російська.

Тривалість – 2 години 40 хвилин.

Де купити квитки на виставу «Безприданниця. Версія» в Києві?

Прямо зараз оформити квитки на виставу «Безприданниця. Версія» в Київському театрі драми та комедії ви можете за допомогою онлайн-сервісу Concert.ua.

Перелік подій