24-pay-mark Created with Sketch.

Безіменна зірка (КХАТ)

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Творчий колектив київського Класичного Художнього Альтернативного Театру запрошує на виставу «Безіменна зірка». Обов'язково приходьте, щоб побачити відмінну романтичну комедію у виконанні блискучих акторів знаменитого театру.

Вистава «Безіменна зірка» - КХАТовське оригінальне продовження історії, в основі якої - п'єса М. Себастіана і однойменний фільм М. Козакова. Прем'єрний показ відбувся у вересні 2015. П'єса відразу ж привернула увагу публіки і отримала масу позитивних рецензій критиків.

Як і слід було очікувати, постановка «Безіменної зірки» акторами КХАТ - свіжа і незвичайна. А неординарність режисерського рішення полягає в тому, що особисте життя автора, головні її події знайшли свій достовірний відбиток в сучасній постановці.

Кохання. У всі часи це почуття залишається сильним і незалежним. Чи не тому долі героїв з минулого століття знаходять сучасне втілення і все так же хвилюючі для глядача. Витончена комедія, представлена під особливим кутом зору режисерів КХАТ, здивує незвичайними знахідками і неоднозначними трактуваннями типових, на перший погляд, ролей. Тонкий психологізм, зворушлива гра, смислова глибина наповнюють спектакль непереборним шармом і просто не дозволяють глядачеві відвести очі від сцени. «Безіменна зірка» - делікатес для досвідчених!

Чекаємо Вас!

Перелік подій