Біла Вежа

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Гурт БІЛА ВЕЖА вірушає в осінній тур містами України. Рок-романтики завітають до міст, в яких уже неодноразово були з концертами, а також у нові міста, мешканці яких давно чекають на виступ рок-гурту.

На концертах прихильники Білої Вежі зможуть почути як добро відомі пісні, так и Нові композіції, Які до сих пір НЕ місяць на виступа гурту. Чи не пропустіть ексклюзив - презентацію Нових сінглів у Вашому городе!

Завершитися тур-2017 великим сольним концертом у Києві!

Концерти гурту БІЛА ВЕЖА - це всегда драйв та Неймовірні емоції. На вас чекає поєднання Нестримна року та проніклівої лірики від найромантічнішого рок-гурту України!

БІЛА ВЕЖА - український рок-гурт. У складі гурту 5 музикантів. За годину свого Існування гурт випустить 3 альбоми та відзняв 7 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» Було презентовано у 2016 году. Цього ж року БІЛА ВЕЖА проїхала всеукраїнський тур на підтрімку нового альбому, відігравші около 50 концертів у 25 містах України, у тому чіслі на таких фестивалях як «Схід-Рок» та «Республіка».

Пісні гурту знаходяться у Постійній Ротації на найбільшіх радіостанціях України, а Нові кліпи можна Побачити на М2 та других Музична каналах.

У 2017 году гурт випустить 2 сингли у СПІВПРАЦІ з ФДР Мюзік та саундпродюсером Сергієм Любінська (аka Knob). Такоже гурт відіграв низку концертів містамі України и взявши участь у фестивалі Atlas Weekend та других фестивалях.

У Творче здобутку гурту - Виступ у якості супорта легендарного гурту «Uriah Heep», участь у проекті «Українська пісня» на Арені Львів, Виступ на НСК «Олімпійський» на підтрімку українських футболістів, а такоже доля у 6-му Партнери Вся «Х-Фактор », в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих віконавців, здобувші любов та приверженность телеглядачів.

Перелік подій