Black Sea Jazz Weekend

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

В РАМКАХ ПЕРШОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ «BLACK SEA JAZZ WEEKEND» ГАЛА-КОНЦЕРТ зірок світового джазу, володарів премії «Grammy» професорів Berklee College Of Music Gabrielle Goodman & Maxim Lubarsky Group.

Одеса! Україна! 24-26 травня компанія «Квартал-Концерт» і Літній театр «Морвокзал» підготували для кожного поціновувача джазової музики самий неймовірний подарунок - фестиваль BLACK SEA JAZZ WEEKEND НА березі Чорного Моря!

Три дня в самому центрі Одеси зоряні гості з Америки продемонструють, як повинен звучати справжній джаз. Адже вони - музиканти зі світовим ім'ям, володарі премії «Grammy» і професора Berklee College Of Music: Gabrielle Goodman, Maxim Lubarsky, Oscar Stangaro і Yoron Israel.

Але і це ще не всі сюрпризи! Імениті музиканти проведуть майстер-класи, на яких поділяться досвідом і своїми авторськими техніками! Більш того, серед учасників майстер-класів проводиться онлайн-конкурс. Кращі учасники якого отримають можливість виступити на одній сцені із зірками джазу на Гала-концерті! А переможець конкурсу отримають головний приз - повна стипендія на онлайн-клас Berklee College Of Music!

Програма фестивалю:
25 травня - майстер-класи та ворк-шоп.
26 травня - гала-концерт. Поряд з Американськими Зірками виступлять кращі студенти майстер-класів та переможці конкурсу.

Перелік подій