24-pay-mark Created with Sketch.

Болеро. Танго полум'я і льоду

-
Відгуків немає
від 200 ₴
від 200 ₴
Обрати подію
Спектакль «Болеро. Танго полум’я і льоду» в Одесі відбудеться з в Одеському театрі опери та балету.

Чому варто піти у театр на виставу «Болеро. Танго полум’я і льоду» в Одесі?

  1. Дві балетні постановки в одному вечорі – чудовий подарунок для глядачів.
  2. Витончена хореографія та мелодійна довершеність.
  3. Найкращий відпочинок для душі.

Спектакль «Болеро. Танго полум’я і льоду» в Одесі

Одеська опера запрошує на вишукані вечори балету! Вашій увазі – «Болеро» Моріса Равеля (хореографія та лібрето Георгія Ковтуна) і танго-вистава «Танго полум'я і льоду» від авторської групи Одеської опери. Один із найвідоміших світових балетів та яскрава сучасна прем’єра подарують незабутні враження, не пропустіть!

Чарівна симфонія рухів та емоцій на сцені Одеської опери

У програмі вечора:
  • Балет на одну дію «Болеро» (Моріс Равель). Твір, що став візитівкою багатьох театрів світу, отримав сценічне втілення і в Одеському театрі опери та балету. Хореографічну історію Галатеї розповіли Наталія Баришева і Михайло Пєтухов. Особливих рис балетові додав Георгій Ковтун, поєднавши у виставі хореографічні особливості, притаманні різним регіонам Іспанії. Унікальність балету проявилася і в експериментальному поєднанні кольору і руху. «Болеро» – видовищна і пристрасна історія стосунків вольової жінки та закоханих у неї чоловіків. Тривалість – 20 хвилин.
  • Балетна імпреза «Танго полум’я і льоду». Ефектна вистава підкреслює думку про те, що навіть у часи війни у нашому житті є місце танцю. Він дозволяє зняти психічне й фізичне навантаження та висловити свої почуття. У виставі танго стає інструментом пошуку сенсу життя для чотирьох персонажів. Кожен має свою таємницю, заховану глибоко в серці. І коли вона розкривається глядачеві, персонаж стає зрозумілим і багато в чому схожим на нас…
Обов’язково приходьте та знаходьте у прекрасних постановках щось для себе. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Болеро. Танго полум’я і льоду» в Одесі?

Квитки вже у продажу онлайн на Concert.ua.