24-pay-mark Created with Sketch.

Swinging Christmas up! - Breezy Rodio (USA)

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Подаруйте собі незабутній святковий вечір, слухаючи дивовижний мікс новорічної та різдвяної музики! Гітарист та співак Фабріціо «Брізі» Родіо підготував оригінальну програму «Swinging Christmas up!» з традиційних різдвяних пісень у власних аранжуваннях, в яких відчутний вплив джазу, свінгу та соулу. Чекаємо на вас у Universum Hall 3 січня.

Брізі Родіо — багатогранний артист, що не просто демонструє майстерність гри на гітарі, а втілює своєю виконавською технікою всю насичену історію блюзу: від його зародження у 1960-х роках до сміливих експериментів у сучасному звучанні. Цей талановитий гітарист та співак родом з Італії, проте зробив собі кар’єру у США, довгий час співпрацюючи з «ветераном» чикагського блюзу Лінсі Олександром. За десятиліття цієї співпраці Брізі Родіо брав участь у записах трьох компакт-дисків блюзової музики, зіграв сотні спільних концертів і завершив безліч міжнародних турів. У 2011 році він дебютував з власним альбомом «Playing My Game Too», а на початку 2015 року Брізі випустив другий сольний компакт-диск «So Close To It», який отримав високу ротацію на радіо та позитивні відгуки в блюзових журналах по всьому світу.

Родіо багато гастролює по Європі, а також по Японії, Мексиці та Канаді. Він брав участь у таких фестивалях, як Soul & Blues Festival, Campo Grande Blues, фестиваль джазу у Флоріанополісі (Floripa Jazz Festival) та в Чикагському блюз-фестивалі. Цього разу Брізі Родіо привіз до Києва особливу святкову програму «Swinging Christmas up!». Ми почуємо яскравий мікс різдвяних пісень в авторських аранжуваннях, сповнених свінгових ритмів та особливим шармом соул-музики!

Запрошуємо зустрічати свята разом!

Перелік подій