Бумбокс. Знову трійка

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Бумбокс?

1. Меломанія
2. Family Бізнес
3. III

За допомогою електричного програвача, гітари та вокалу вони закохали в себе мільйони людей і змушують слухати в 2018 році музику написану ще в 2005.

Уже багато років колектив дарує нам свою просту і чесну творчість. Ніякої фальші, тільки відверті емоції і почуття! Бумбокс - це назавжди і по-справжньому. Цього разу вас чекає виступ оригінального складу групи. Тільки 20 і 21 квітня наживо ви почуєте перші альбоми Бумбоксу, більшість пісень з яких стали справжніми народними хітами.

Минулого разу була анонсована програма з "Меломані]" та "Family Бізнес" в перший день і "Family Бізнес" і "III" в другий. Але музиканти увійшли в кураж і зіграли в перший і в другий день всі три альбоми. Групі навіть надійшла скарга - дівчина дорікала їх в тому, що купила квитки на обидва дні, а вони взяли і зіграли всі пісні. Тому тепер колектив не оголошуватиме що саме грають в перший і в другий день, 20 і 21 квітня. Просто знайте, що на сцену вийдуть Хливнюк, Валік і Муха, за пультом стоятиме Ігор, світити буде Олексій, десь за лаштунками будуть Артур, Юра, Вова, Віталік і Согомонов. А ви, звичайно ж, будете в залі.

Приходьте на концерт, щоб заспівати з улюбленою групою пісні, на яких виростало і дорослішало ціле покоління

Перелік подій